BRAAKLAND/ZHEBILDING - MUZIEKTHEATERGEZELSCHAP

Vnawebflyer2013 - uitsnede
Vrijdagen2010 chantal acda (true bypass) kristofvanperre
Vermaak na arbeid - wannes cappelle het zesde metaal
Vermaak na arbeid - De Kift 25 jaar
Vermaak na arbeid - ellen schoenaerts kwartet - cfilipvanroe
Ellen schoenaerts02 - vermaak 2011 - freek verdonckt
Vnawebflyer2013 - uitsnede Vrijdagen2010 chantal acda (true bypass) kristofvanperre Vermaak na arbeid - wannes cappelle het zesde metaal Vermaak na arbeid - De Kift 25 jaar Vermaak na arbeid - ellen schoenaerts kwartet - cfilipvanroe Ellen schoenaerts02 - vermaak 2011 - freek verdonckt

BZB Vrienden & Medewerkers
wordvriend
wordvrijwilliger

Vermaak na Arbeid: INBEV AWOE met Lady Angelina!
KASPAR: "Wij waren eens in een rare stemming...
Pasmans Dwaallicht: "Guiding Light" (Cob...

Audio - algemeen

Kaspar in Interne Keuken (Radio 1)

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

reageer

Nieuwsbrief

Beheer uw nieuwsbriefinschrijvingen
Selecteer de nieuwsbrief(ven) waarop u wilt in- of uitschrijven.

In de pers - algemeen

06/09/2012 Terugblik Vlaanderen: een... De Theatermaker
13/03/2013 Kaspar in De Werft Het Nieuwsblad...
07/03/2013 Braakland/ZheBilding brengt... De Morgen

Kalender - algemeen

Er staan op dit ogenblik geen voorstellingen van deze productie (meer) in de kalender.

Roadmovie in Theatermaggezien

bron: 
Theatermaggezien
auteur: 
Inès Minten
recensiedatum: 
3/2009
Productie: 
Roadmovie

Twee goede redenen om naar Roadmovie van het Leuvense muziektheatergezelschap Braakland/ZheBilding te gaan. 1. De voorstelling is een lust voor het oor. En 2. Je ziet er acteur Kris Cuppens op zijn best: in een monoloog die hem op het lijf geschreven lijkt. (...)

Roadmovie is een voorstelling over de knepen van het verdwijnen – iets wat in onze beeldmaatschappij geen koud kunstje is, dat tonen de videofragmenten ons dan wel weer aan. Maar ook over een vader en een dochter die elkaar meer nodig blijken te hebben dat ze ooit hadden gedacht. Een monoloog van Adriaan Van Aken waarin Kris Cuppens het niveau van zijn eigen onovertroffen Lied opnieuw op zijn kousenvoeten haalt.